Impasol 2

Rýchly odmasťovač

Odpar9-10 min.
KB index32
Balenie30 a 200l

Impasol 2 je základný syntetický hydrokarbón úplne odlišný od klasických uhľovodíkov.

Neobsahuje aromatické benzény. Je to absolútne čistý odmasťovač bez zápachu použiteľný vo všetkých odvetviach strojárenského, elektrotechnického, obalového, poľnohospodárskeho a textilného priemyslu.

Je použitelný na všetky typy kovov, plastov, gúm a elastomerov. Svojím bezpečným zložením je určený k odmasťovaniu strojov a strojných komplexov v priemysle, s rýchlosťou odparu 9-10 minút.

Impasol 2 je biologicky odbúrateľný.

Impasol 6

Pomalý nehorľavý odmasťovač

Odpar30 min.
KB index31
Balenie30 a 200l

Čistenie ultrazvukom do 40°C

Impasol 6 je absolútne čistý nehorľavý odmasťovač takmer bez zápachu na hydrokarbónovej báze. Pomalšie odparenie dáva dlhší čas pre dôkladné rozpustenie mastnoty z motorov, strojných zariadení a podvozkových sústav. Jemne a veľmi účinne odstraňuje mastnotu a nečistoty z ocele, liatiny, farebných kovov, plastov a lakovaných povrchov.

Použitelný vo všetkých odvetviach strojárenského, elektrotechnického, obalového, poľnohospodárskeho a textilného priemyslu.

Impasol 6 je použitelný na všetky typy kovov, plastov, gúm a elastomerov. Svojím bezpečným zložením je určený k odmasťovaniu strojov a strojných komplexov v priemysle, kde nie je klasifikovaný ako horľavá látka.

Impasol 6 je biologicky odbúrateľný.

Impasol Ultra

Veľmi silný odmasťovač/rozpúšťadlo

Odpar15 min.
KB index90
Balenie30 a 200l

Super odmasťovač a riedidlo za studena.

Nahradzuje perchlór, benzíny, acetóny a aromáty. Rýchla odmasťovacia a odstraňovacia kvapalina pre priemysel a strojárenstvo Impasol Ultra je špecificky vyvinutý ako RÝCHLE ODMASŤOVACIE RIEDIDLO, najsilnejšie z radu Impasol.

Nahradzuje nebezpečné, toxické a karcinogénne riedidlá a odmasťovače. Odstraňuje a odmasťuje minerálne, rastlinné a živočíšne mazivá, oleje, konzervačné oleje a vosky, lepidlá, atramenty, farby, tmely, živice a ťažko odstránitelné nečistoty (mazut, decht).

Impasol Ultra je biologicky odbúrateľný.

Impasol Speed

Extra rýchly nehorľavý odmasťovač pre farbené a citlivé povrchy

Odpar5 min.
KB index34
Balenie30 a 200l

Impasol Speed je rýchla odmasťovacia kvapalina pre elektronický, optický, plastikársky a strojárenský priemysel. Impasol Speed je vyrobený podľa najnovších požiadavkov priemyslu.

ŠPECIÁLNE PRE PRÍPRAVU POVRCHU PRED ĎALŠOU APLIKÁCIOU, kde záleží na rýchlosti odparu a nehorľavosti. Odstraňuje a odmasťuje minerálne, rastlinné a živočíšne mazivá, oleje, konzervačné oleje a vosky, lepidlá, atramenty, farby, tmely, živice a nečistoty pred ďalšou povrchovou úpravou.

Rýchlosť odparu je 5 minút.

Impasol Speed je biologicky odbúrateľný.

Ď

Impasol Hard

Extra silný NEHORĽAVÝ odmasťovač/rozpúšťadlo

Odpar15 min.
KB index117
Balenie30 a 200l

Čistenie ultrazvukom do 40°C

Extra silná kvapalina špeciálne pre prípravu povrchu pred dalšou aplikáciou. Odstraňuje znečistenie, farby, oleje, mazivá, silikóny, živice a lepidlá. Nahradzuje perchlór, benzíny, acetóny a riedidlá.

Rýchla odmasťovacia a odstraňovacia kvapalina pre priemysel a strojárenstvo.

Impasol Hard je špecificky vyvinutý ako EXTRA SILNÝ RÝCHLY NEHORĽAVÝ ODMASŤOVAČ. Nahradzuje nebezpečné, dráždivé, toxické a karcinogénne riedidlá a odmasťovače. Odstraňuje a odmasťuje minerálne, rastlinné a živočíšne mazivá, oleje, konzervačné oleje a vosky, lepidlá, atramenty, farby, tmely a živice a ťažko odstránitelné nečistoty pred ďalšou povrchovou úpravou.

Impasol Fast

Extra silný NEHORĽAVÝ odmasťovač s rýchlym odparovaním

Odpar2-3 min.
KB index120
Balenie30 a 200l

S rýchlym odparovaním (2-3 minúty) a výrazným zlepšením priľnavosti k povrchu, unikátne povrchové napätie.

Priama náhrada nebezpečného acetónu a ďalších riedidiel.

Odstraňuje a odmasťuje minerálne, rastlinné a živočíšne mazivá, oleje, konzervačné oleje a vosky, lepidlá, atramenty, farby, tmely a živice a ťažko odstránitelné nečistoty (zbytky nevytvrdnutých lepidiel, tmelov, farieb a lakov) pred ďalšou povrchovou úpravou.

Impasol Orange

Emulzný odmasťovač pre farbené a citlivé povrchy

Odpar7-9 min.
KB index50
Balenie30 a 200l

Impasol Orange je rýchla odmasťovacia a odstraňovacia kvapalina pre priemysel a strojárenstvo.

Impasol Orange je spojením dvoch vynikajúcich odmasťujúcich kvapalín v jeden unikátny RÝCHLY BEZPEČNÝ ODMASŤOVAČ.

Jeho výhoda je v mikroemulznom obsahu prírodných terpenov (zmes vysoko aktívnych mikro-emulzných prvotriednych citrusových olejov), ktoré výborne odstraňujú emulzné oleje a konzervácie.

SILNÁ KVAPALINA „ŠPECIÁLNE PRE PRÍPRAVU POVRCHU PRED ĎALŠOU APLIKÁCIOU“.

Ďalej odstraňuje a odmasťuje minerálne, rastlinné a živočíšne mazivá, oleje, konzervačné oleje a vosky, lepidlá, atramenty, farby, tmely a živice a ťažko odstránitelné nečistoty pred ďalšou povrchovou úpravou.

Impasol Safety

Rýchly bezpečný odmasťovač

Odpar6-7 min.
KB index120
Balenie30 a 200l

Silná kvapalina špeciálne pre prípravu povrchu pred ďalšou aplikáciou.

Odstraňuje znečistenie, farby, oleje, mazivá, silikóny, živice a lepidlá. Nahradzuje perchlór, benzíny, acetóny a riedidlá.

Rýchla odmasťovacia a odstraňovacia kvapalina pre priemysel a strojárstvo.

Impasol Safety je špecificky vyvinutý ako RÝCHLY BEZPEČNÝ ODMASŤOVAČ, najbezpečnejší z rady Impasol.

Nahradzuje nebezpečné, dráždivé, toxické a karcinogénne riedidlá a odmasťovače.

Odstraňuje a odmasťuje minerálne, rastlinné a živočíšne mazivá, oleje, konzervačné oleje a vosky, lepidlá, atramenty, farby, tmely a živice a ťažko odstránitelné nečistoty pred ďalšou povrchovou úpravou.

Jeho fyzikálno-chemické charakteristické rysy sú priamo zrovnateľné s chlórovanými rozpúšťadlami. Impasol Safety naviac rieši toxikologické a enviromentálne problémy. Náhrada za odmasťovače ako je trichlór, perchlór, acetón, lieh (isopropyl alkohol), benzíny a riedidlá. Jeho používaním sa vyhnete jedovatým, nebezpečným a horľavým riedidlám. Garantujeme, že neobsahuje methylenchlorid, perchlórethylen, trichlorethylen, HCFC 141 B.

Impasol Safety je bezzbytkový odmasťovač s vysokou odmasťovacou silou, s optimálnym odparovaním (6-7min) a výrazným zlepšením priľnavosti k povrchu. Unikátne povrchové napätie.

Impasol Safety je biologicky odbúrateľný. Výrazne zlepšuje bezpečnostné a pracovné podmienky a chráni životné prostredie.

Impasol Odorless 15

Rýchly bezpečný odmasťovač

Odpar15 min.
KB index45
Balenie30 a 200l

Impasol Odorless 15 je absolútne čistý odmasťovač bez zápachu použitelný vo všetkých odvetviach potravinárskeho, zdravotníckeho, poľnohospodárskeho, textilného priemyslu, kde je nutné extra rýchlo odmasťovať s dôrazom na zápach. Velmi stabilný silný antikorozívny odmasťovač s extra nízkym povrchovým napätím pre čistenie dutých miest.

Rýchle odparovanie (15min) a výrazne zlepšenie priľnavosti k povrchu, unikátne povrchové napätie a veľkou silou pri rozpúšťaní je ideálnym univerzálnym odmasťovačom.

Odstraňuje a odmasťuje minerálne, rastlinné a živočíšne mazivá, oleje, konzervačné oleje a vosky, lepidlá, atramenty, farby, tmely a živice a ťažko odstránitelné nečistoty pred ďalšou povrchovou úpravou.

Impasol Odorless 27

Rýchly bezpečný odmasťovač

Odpar27 min.
KB index45
Balenie30 a 200l

Impasol Odorless 27 je absolútne čistý odmasťovač bez zápachu použitelný vo všetkých odvetviach potravinárskeho, zdravotníckeho, poľnohospodárskeho, textilného priemyslu, kde je nutné extra rýchlo odmasťovať s dôrazom na zápach. Velmi stabilný silný antikorozívny odmasťovač s extra nízkym povrchovým napätím pre čistenie dutých miest.

Optimálne odparovanie (27min) a výrazne zlepšenie priľnavosti k povrchu, unikátne povrchové napätie a veľkou silou pri rozpúšťaní je ideálnym pomalým odmasťovačom pre veľké plochy.

Odstraňuje a odmasťuje minerálne, rastlinné a živočíšne mazivá, oleje, konzervačné oleje a vosky, lepidlá, atramenty, farby, tmely a živice a ťažko odstránitelné nečistoty pred ďalšou povrchovou úpravou.